Роденденска недела со роденденски цени во ТРИ

Уште една книжарница и издавачка куќа кај нас слават роденден и по тој повод цела недела имаат попуст на нивните изданија.
На нивниот фејсбук настан пишани се деталите кои ќе ги пренесам:

Роденденска недела со роденденски цени!

ТРИ својата приказна ја започна пред 19 години, со една цел – да ви ги донесе најновите и најквалитетни светски наслови од секој жанр. По тој повод за нашите читатели подготвивме специјална роденденска акција. Ќе може да уживате во магијата на читањето избирајќи си од богатата понуда бестеселери по роденденски цени.

Со купување на некој од избраните наслови, добивате попуст до 30 %. Роденденската акција важи единствено во Книжарниците ТРИ, со приложување на вашата клуб-картичка. 

Придружете ни се заедно да прославиме уште една успешна година и да испишеме уште една страница!

44282960_10156716514704817_6386769544865644544_n

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.