Рециталот за денес е прикачен на јутјуб каналот, со кликање на видеото можете да го чуете.
„Го пленам мостот“ од Милица Паулус изборот за денеска.
Пријатно слушање!

DSC_0220.jpg

Advertisements

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s